

Stowarzyszenie Architektów Polskich O/Wrocław zaprasza na kolejną edycję
Dolnośląskiego Festiwalu Architektury '17
pn. "Miasto w zieleni"
Festiwal potrwa od 20 do 27 października.
W programie jak zwykle wykłady, seminarium, debaty, wycieczki, projekcje, wystawy, działania w przestrzeni miejskiej i inne.
Program oraz szczegółowe informacje na stronach:
Motyw graficzny: Marika Mielec, I nagroda w konkursie na plakat DoFA '17Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.