
6 maja 2026 w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyła się debata "Rozmowa o 80 latach architektury Wrocławia", będąca jednym z lokalnych wydarzeń towarzyszących Kongresowi Architektury Polskiej.
W debacie wzięli udział przedstawiciele i przedstawicielki Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Muzeum Architektury i wrocławskiego Oddziału SARP, który reprezentowali (na zdjęciu od lewej): Tadeusz Szukała, Jan Jerzmański, Ewa Barska, Beata Stobiecka, Andrzej Poniewierka.
Spotkanie prowadził Łukasz Wojciechowski.
Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.